Latviešu valodas
pamatskolas skolotājs(-a)

  • Darba uzsākšanas laiks Augusts 2020.
  • Darba pienākumi

  • Plānot un vadīt latviešu valodas stundas;
  • Veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem;
  • Veikt izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanu un atspoguļošanu, attīstības dinamikas izpēti un analīzi;
  • Piedalīties skolas pasākumos, iesaistīties projektu darbos.
  • Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība;
  • Prasme brīvi komunicēt latviešu un angļu valodās;
  • Vismaz 2-3 gadu pieredze, strādājot par latviešu valodas pedagogu;
  • Izcilas komunikācijas, sadarbības un komandas spēlētāja prasmes.
  • Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:

  • Krievu valodas zināšanas;
  • Starptautiskā pieredze.
  • Mēs piedāvājam:

  • Daudzveidīgu un interesantu darbu starptautiskā vidē;
  • Atsaucīgu un atbalstošu komandu;
  • Labu sociālo nodrošinājumu;
  • 11 atvaļinājuma nedēļas;
  • Iespējas pilnveidot savas profesionālās zināšanas.
  • Gaidām Jūsu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu recruitment@exupery.lv. Atsauksmes no iepriekšējās darbavietas ir vēlamas. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks izvēlēti otrajai kārtai.