TITLE

DESCRIPTION

Mihails Kaziņiks

Rīgā atkārtoti viesosies leģendārais mūziķis un mūzikas pedagogs Mihails Kaziņiks.

Rīgā atkārtoti viesosies leģendārais mūziķis un mūzikas pedagogs Mihails Kaziņiks.

22.-28. februārī Rīgā sadarbībā ar prestižo Ekziperī Franču skolu (Ecole Francaise Exupery) atkārtoti viesosies pazīstamais vijolnieks, pianists, muzikologs, mūzikas pedagogs un grāmatas “Ģēniju noslēpumi” autors Mihails Kaziņiks, piedāvājot radošas pedagoģijas metodikas programmu, kuras ietvaros notiks apmācību seminārs skolotājiem, izglītojošas meistarklases vecākiem un bērniem, kā arī jauno talantu konkurss “Uzlecošās zvaigznes 2016” jaunajiem mūziķiem un divi koncerti.

Mihails Kaziņiks Latvijā ar lekcijām un meistarklasēm viesojies vairākkārt. Viņa radošās pedagoģijas pamatā ir pieņēmums, ka talants piemīt ikvienam, tas tikai jāprot atraisīt un attīstīt, sākot jau no agrīna vecuma. Apmācības teorijā un praksē tiek izmantot t.s. “Nobela domāšana” un asociatīvā domāšana, atraisot “guļošo ģēniju” ikvienā apmācāmajā un sniedzot neierobežotas personiskās izaugsmes iespējas.

22.-24. februārī KUR norisināsies radošs seminārs pedagogiem, kurā Mihails Kaziņiks iepazīstinās ar savu radošās pedagoģijas metodiku teorijā un praksē, sākot ar dažādu domāšanas stratēģiju un prezentācijas prasmju izmantojumu un beidzot ar praktisku mācību plāna sastādīšanu, lai ikviena mācību stunda skolēniem būtu aizraujošs un radošs piedzīvojums. Vakaros pēc semināra 18.00 plānotas izzinošas, muzikālas praktiskās nodarbības vecākiem ar bērniem slēpto talantu atklāšanai un radošai izziņai. Nodarbības notiks krievu??? valodā. Kur informācija/var pieteikties semināram un vecāku- bērnu meistarklasēm?

24.-26. februārī KUR norisināsies konkurss jaunajiem mūziķiem vecumā līdz 30 gadiem un grupām disciplīnās “klasiskā mūzika” un “akadēmiskā dziedāšana”. Konkursu vērtēs kompetenta žūrija Mihaila Kaziņika vadībā. Konkursa laikā notiks atlase dalībai Vladimira Spivakova labdarības fonda starptautiskajā festivālā “Москва встречает друзей» www.spivakov.ru, kas notiks 2016. gada maijā un jūnijā, izpildītājmākslas pasaules čempionātam Holivudā (Worldstars olimpiāde www.wcopa.com), kas notiks 2016. gada jūlijā, Krievu kultūras dienām Latvijā, un koncertam “Brīvajā lidojumā” jau 28. februārī Lielajā ģildē. Sīkāka informācija un pieteikšanās konkursam no 12. janvāra rīkotāju mājaslapā www.ict-stars.eu, pa tālruni +371-28 491 488 vai e-pastu: talantu.centrs@gmail.com.

  1. februārī koncerts “Nakts mistērija” Torņakalna baznīcā. Piedalās Mihails Kaziņiks (vijole), Inguna Grīnberga un Larisa Carjkova (ērģeles), Andrejs Čistjakovs (vijole), Mihails Svetlovs (vokāls), Deniss Tumakovs (deja). Biļetes var iegādāties kur?.
  2. februārī. Konkursa “Uzlecošās zvaigznes 2016” laureātu un žūrijas locekļu koncerts Lielajā ģildē. Biļetes var iegādāties kur?

Informāciju sagatavoja KAS? +KONTAKTINFORMĀCIJA

Coordinate Projects Around the World