”Par

Par skolu

EIS direktora uzruna

"Laikā, kad mūsu jaunākie studenti būs absolvējuši skolu, tehnoloģijas būs pārveidojušas pasauli, kādu mēs to zinām tagad, līdz nepazīšanai. Mūsu jaunieši dzīvos, strādās un sazināsies savā starpā tādos veidos un ceļos, kas mūsdienās vēl nav pazīstami.

Tādēļ mums jāpalīdz studentiem attīstīt prasmes, zināšanas, vērtības un personības, lai būtu drošiem, ka viņi zels un plauks, un būs laimīgi šajās nepārtraukti mainīgajās nākotnes tehnoloģijās. Tas ir mūsu izaicinājums.

Aviācijas pionieris, dzejnieks un literatūras balvu laureāts Antuāns de Sent-Ekziperī mīlēja šos sarežģītos izaicinājumus. Viņš saprata tehnoloģiju un izglītības attīstošo spēku un personīgi darīja visu, lai veicinātu stāstniecību un radošu rakstīšanu.

Dodot savai skolai “Exupery” vārdu, mēs godinām viņa mantojumu. Mūsu skola pārstāv IB skolu saimi, kuras mērķis ir attīstīt nākamo dizaineru, uzņēmēju, novatoru un mākslinieku paaudzi - cilvēkus, kuri turpmākajos gados ne tikai pārsniegs savas cerības, bet arī pozitīvi un efektīvi sniegs ieguldījumu savās kopienās.

Kā savu bērnu vecāks, es zinu, cik svarīgi ir atrast savam bērnam pareizo izglītību. Es būtu ļoti priecīgs dalīties ar Jums sīkāk par mūsu novatorisko redzējumu izglītībā".

Dibinātāja vīzija

Starptautiskās vidusskolas "Ekziperī" dibinātāja ir Jeļena Bujanova – lielas Krievijas IT kompānijas īpašniece, divu bērnu māmiņa, kas tagad dzīvo Latvijā.

“Tā pat kā izcilais humānists Antuāns de Sent-Ekziperī, es ticu, ka “vienīgi bērni zina, ko viņi meklē”. Vienīgais visu mūsu – pieaugušo, uzdevums ir palīdzēt viņiem atrast meklēto. “Mazais princis” – viena no manas dzīves vismīļākajām grāmatām. Tieši tādēļ skolas nosaukums – Exupery, atnāca pats no sevis. Starptautiskā vidusskola "Ekziperī" ir vieta, kur pasniedzēji – mentori palīdz ne tikai apgūt akadēmisko programmu, bet arī, kas svarīgāk, atrast savu dzīves aicinājumu, jo vislaimīgākie cilvēki pasaulē ir tie, kuru bērnības aizraušanās ir kļuvušas par profesiju. Ja cilvēks nodarbojas ar to, kas tam patiesi patīk, tad viņam ir motivācija un vēlme doties arvien tālāk uz priekšu”.

Skolas kopiena
”skolas
“Vieni paši mēs varam izdarīt maz, kopā mēs varam daudz.”
Helēna Kellere

Mēs ticam, ka labākais veids, kā radīt universālu vīziju, kas raksturo Starptautisko vidusskolu "Ekziperī" - iesaistīt profesionālus darbiniekus no dažādām pasaules valstīm:

Australia France Canada Venezuela USA UK Italy Slovakia Latvia Russia the Netherlands Spain

Daudzi mūsu skolotāji, pirms ierašanās Ekziperī, ir pasnieguši daudzās valstīs un nes sev līdzi daudzpusīgu pieredzi un idejas, ar kurām viņi ir gatavi dalīties ar mūsu skolniekiem. Mūsu 76 darbinieki, no kuriem daudzi runā vairāk nekā trīs valodās, atspoguļo mūsu redzējumu par multilingvālu starptautisku skolu. Šajā komandā ir pasaules čempions, horeogrāfs, uzņēmēji, izgudrotāji, zinātnieki, valodnieki un profesionāli mākslinieki. Piedāvājot šo pieredzes un zināšanu klāstu EIS, mēs varam piedāvāt jūsu bērniem dažādu nozaru profesionāļu paraugus uz ko tiekties savā izaugsmē. Mūsu mērķis ir radīt unikālu, multikulturālu vidi, kurā gan mācībspēki, gan skolnieki varētu apmainīties ar idejām, tradīcijām un viedokļiem par pasauli, ko mēs kopīgi dalām.

Vadības komanda
MŪSU SKOLOTĀJI
Romans Smelovs Russian Language and Literature Teacher
Sergejs Bratarčuks Fizikas skolotājs, informātikas skolotājs, zinātniskās katedras vadītājs, 9. klases audzinātājs
Linda Kande Mākslas un mājturības skolotāja, 6. klases audzinātāja
Strādāsim kopā
Video par mūsu skolotājiem

Šie nelielie video rullīši ļaus Jums labāk iepazīt mūsu skolotājus.

Egita Gabaliņa-Brišķa
1.klases audzinātāja
Rex Summa
EIS matemātikas skolotājs,
7.klases audzinātājs
Nigels Vasey
4.klases audzinātājs
Juris Kalniņš
3.klases skolotājs
Sergejs Bratarčuks
Fizikas skolotājs, ICT skolotājs,
9.klases audzinātājs
Daniels Gamboa
2.klases audzinātājs
James Elliott
3.klases audzinātājs
Skolas ēka

Mēs ar prieku Jums privāti izrādīsim mūsu skolas telpas!

Būsim pagodināti atbildēt uz Jūsu jautājumiem pa tālruni + 371 266 22 777 vai e-pastu: admissions@exupery.lv.

Par mums medijos
PAR LATVIJU
SKOLAS PARTNIERI
Pierakstīties jaunumu vēstkopai