”Par

Par skolu

Dibinātāja vīzija

Starptautiskās vidusskolas "Ekziperī" dibinātāja ir Jeļena Bujanova – lielas Krievijas IT kompānijas īpašniece, divu bērnu māmiņa, kas tagad dzīvo Latvijā.

“Tā pat kā izcilais humānists Antuāns de Sent-Ekziperī, es ticu, ka “vienīgi bērni zina, ko viņi meklē”. Vienīgais visu mūsu – pieaugušo, uzdevums ir palīdzēt viņiem atrast meklēto. “Mazais princis” – viena no manas dzīves vismīļākajām grāmatām. Tieši tādēļ skolas nosaukums – Exupery, atnāca pats no sevis. Starptautiskā vidusskola "Ekziperī" ir vieta, kur pasniedzēji – mentori palīdz ne tikai apgūt akadēmisko programmu, bet arī, kas svarīgāk, atrast savu dzīves aicinājumu, jo vislaimīgākie cilvēki pasaulē ir tie, kuru bērnības aizraušanās ir kļuvušas par profesiju. Ja cilvēks nodarbojas ar to, kas tam patiesi patīk, tad viņam ir motivācija un vēlme doties arvien tālāk uz priekšu”.

A word from our Head of School

"Exupery International School is a vibrant and rapidly growing learning community where students feel happy, safe and at home. For our boarders, school is actually a home from home – and it is amazing for them to be part of a school that is alive 24/7. It is truly exciting to feel the buzz of teaching and learning, see the smiles of students and teachers, and hear different languages every day. Our fantastic purpose-built facility is the perfect setting for our rigorous PYP, IBDP, and IGCSE academic programs, all of which promote an international outlook, critical thinking, metacognition, and creativity. Our language of instruction is English, but we also have robust mother tongue programs for local languages, and provide opportunities for the acquisition of at least one more additional language. All this contributes to the development of the whole child, and makes coming to school every day exciting. Hard to believe? Ask our students!"

Misija, vīzija un vērtības

Ekziperī Starptautiskā Skola (EIS) piedāvā izglītības pakalpojumus no pirmsskolas līdz vidusskolai starptautiskām ģimenēm Latvijā, Baltijas valstu reģionā un visā pasaulē.

EIS misija, vīzija un vērtības

Apvienoto Nāciju ideālu vadīta, un kā IB pasaules skola, Ekziperī Starptautiskā skola piedāvā saudzīgu un rosinošu mācību vidi, kas veicina starptautisko domāšanu un daudzvalodību. Mēs iedvesmojam savus studentus kļūt radošiem, izturīgiem un atbildīgiem pilsoņiem, kuri uzplauks, būs veiksmīgi un laimīgi mūsu pastāvīgi mainīgajā tehnoloģiju pasaulē.

EIS misija, vīzija un vērtības darbībā

Mūsu misijā, vīzijā un vērtībās iekļauti trīs galvenie stratēģiskie virzieni, kas ir skolas nākotnes attīstības veiksmes pamatā un tādējādi nosaka lēmumu pieņemšanu un rīcību skolas iekšienē. Šie trīs virzieni arī paredzēti mūsu sasniegumu novērtēšanai ceļā uz vadošajās norādēs aprakstīto vīziju. Augstāk minētajā kontekstā mēs ticam, ka:

  1. Mūsu starptautiskās kopienas dalībnieki apņemas būt atbildīgi pilsoņi, pieņemt Apvienoto Nāciju un Starptautiskā Bakalaurāta (IB) vērtības un darbības principus;
  2. EIS nodrošina gādīgu un izaicinošu mācību vidi, kā arī piedāvā valstī un starptautiski atzītu mācību saturu, kas sniedz daudzveidīgu izglītību mūsu skolēniem;
  3. EIS kopiena gatavo skolēnus nemitīgi mainīgajai, tehnoloģiskai pasaulei, attīstot viņu radošās, sadarbības un problēmu risināšanas spējas.

Lūdzu, apskatiet mūsu misiju, vīziju un vērtības, lai uzzinātu vairāk.

EIS vēsture
On September 9, 2021 Exupery International School Primary division has been registered as a Cambridge Primary School.
In June 2021 Exupery International School has received the status of an international school in Latvia.
In March 2021, Exupery International School received accreditation from the International Baccalaureate, authorizing it to offer the IB Diploma Programme.
2020. gada jūlijā EIS tika iekļauta Ata Kronvalda Fonda top 10 labāko skolu reitingā mazo skolu kategorijā.
2020. gada jūnijā kopīgi nosvinējām pirmo 9. klases izlaidumu.
2020. gada sākumā 7.-9. klašu skolēni piedalījās dažādās Latvijas valsts olimpiādēs, kā piemēram - fizikas olimpiādē, franču valodas olimpiādē un krievu valodas olimpiādē un ieguva lieliskus rezultātus.
2020. gada februārī Cambridge International Examinations pilnvaroja EIS piedāvāt Cambridge International General Certificate of Secondary Education (IGCSE) un Cambridge International Advanced Subsidiary and Advanced Level (AS / A Level).
2019. gada augustā EIS uzsāka jaunās vidusskolas un internātskolas būvniecību.
2019. gada augustā EIS saņem Starptautiskā Bakalaurāta (International Baccalaureate) akreditāciju, kas ļauj piedāvāt Primary Years Programme (PYP) izpildi jaunāko klašu bērniem.
2019.gada vasarā EIS pirmo reizi piedāvā nometni skolēniem no visas pasaules.
2019. gada martā Exupery skolēni devās uz Somiju, lai piedalītos vēl vienā Nordplus projektā. Skolēni uzturējās viesģimenēs iepazīstot vietējo kultūru, izglītības sistēmu, piedaloties praktiskās aktivitātēs un semināros.
2018. gada decembrī EIS tika uzņemta Starptautisko Skolu padomē (Council of International Schools – CIS), kas ļauj pilnvērtīgi izmantot plaši piedāvāto resursu un materiālu sortimentu.
2018. gada jūnijā EIS skolēni dodas pirmajā lielajā braucienā ārpus Šengenas zonas - viņi dodas uz Austrālija, lai iegūtu pieredzi uzturēties angliski runājošā vidē apmeklējot muzejus, zoodārzus un un izbaudītu Austrālijas skaisto dabu.
2018. gada februārī un martā 3. un 6. klases skolēni pirmo reizi kārtoja Latvijas Valsts noteiktos diagnostiskos eksāmenus, kas atspoguļo skolēnu progresu.
2017. gada novembrī uzsāk Nordplus projektu ar nosaukumu “Nākotnes veidošana skolās” kopā ar skolotājiem no visas Baltijas un Ziemeļeiropas.
2017. gada aprīlī EIS skolēni apmeklē sociālo aprūpes centru “Liepa”, gūstot vienreizēju pieredzi kā brīvprātīgā darba veicēji palīdzot aprūpes centra iemītniekiem.
2016. gada 1. septembrī EIS uzsāk savu darbību ar 25 skolēniem skolā un 50 pirmsskolas vecuma bērniem bērnudārzā.
2016.gada pavasarī Exupery Starptautiskā skola uzsāk skolēnu uzņemšanu mācību uzsākšanai 2016. gada rudenī.
2015. gadā EIS uzsāka pirmsskolas un skolas ēkas celtniecību pēc Latvijā atzītā arhitekta Jura Laša projekta.

MŪSU SKOLOTĀJI
Linda Lūsiņa Vizuālās mākslas skolotāja un Latvian Studies skolotāja bērnudārzā
Jekaterina Kolasa Administrative assistant to the Preschool and Primary school Principal, ASA coordinator assistant
Strādāsim kopā
Jaunumi
2022-08-22 Ekziperī skolā notika Iļjas Kolmanovska interaktīvā lekcija “Par slikto”

Lasīt vairāk
2022-08-01 Ekziperī Starptautiskā skola ir iekļuvusi Latvijas skolu reitinga topā

Lasīt vairāk
2022-07-17 EIS skolniece saņēma Veicināšanas balvu iPhO Pasaules fizikas olimpiādē

Lasīt vairāk
2022-06-30 EIS sākumskola - mācāmies uzdot jautājumus un rast uz tiem atbildes

Lasīt vairāk
Visas Ziņas
Skolas ēka

Mēs ar prieku Jums privāti izrādīsim mūsu skolas telpas!

Būsim pagodināti atbildēt uz Jūsu jautājumiem pa tālruni + 371 266 22 777 vai e-pastu: admissions@exupery.lv.

Par mums medijos
Sazināties ar mums
Atrašanās vieta Jaunā iela 8, Piņķi, Babītes pagasts,
LV-2107, Latvija

Kontakti Skola
Tālrunis: +371 26 62 23 33
E-pasts: info@exupery.lv

Bērnudārzs
Tālrunis: +371 26 33 88 97
E-pasts: aW5mb0BleHVwZXJ5Lmx2

Uzņemšana
Tālrunis: +371 26 62 27 77
E-pasts: YWRtaXNzaW9uc0BleHVwZXJ5Lmx2
Pierakstīties jaunumu vēstkopai