28 February, 2019 18:30 – 19:30 Exupery International School
Atvērto durvju diena 28.februārī


Ielūdzam Jūs uz Starptautiskās skolas “Ekziperī”, kas notiks šī gada 28.februārī no pl.18:30 līdz 19:30, Babītes pagasta Piņķos, Jaunā iela 8.

REĢISTRĒTIES PASĀKUMAM.

  • Starptautiskā skola (1. – 9. klases) un bērnudārzs – Council of International Schools (CIS) asociācijas dalībnieks, vien 15 minūšu attālumā no Rīgas un Jūrmalas.
  • Mācību programmas angļu valodā, kas atbilst Pasaules standartu prasībām un dod iespēju veidot individuālu apmācības trajektoriju katram bērnam. 65 pasniedzēji, no tiem 30% - pasniedzēji, kuru dzimtā valoda ir angļu vai franču valoda, no vairāk kā 10 Pasaules valstīm.
  • Vismodernākās tehnoloģijas, integrētas ikdienas mācību procesā – 3D printeri, VR un iMac auditorijas.
  • Mūsdienīgākā skolas ēkas eko-arhitektūra Jūsu bērnu veselībai un veiksmīgām mācībām.

Stundas laikā Jūs pagūsiet:

  • Iepazīties ar skolas direktori – Veroniku Skripačovu un sākumskolas programmas koordinatoru – Marku Vraggu (Mark Wragg).
  • Uzzināt - kādas mācību programmas mēs izmantojam, kā tiek organizēts mācību process, kā arī kādas papildus nodarbības audzēkņi var apmeklēt pēc skolas.
  • Uzdot jautājumus un saņemt atbildes par mācību metodikām sākumskolā un vidusskolā.
  • Noskaidrot – kādas starptautiskās akreditācijas ir mūsu skolai, un kādēļ tās nepieciešamas. Kādas ir svarīgas Jūsu bērnam, ja tas plāno iegūt augstāko izglītību kādā no labākajām Pasaules universitātēm.
  • Pārsteigties par to, ka ne tikai brīnumbērns var vienlaicīgi apgūt četras valodas. Nebūt nē – “Ekziperī” visi bērni labi pārvalda vairākas valodas.

Uzzināt par iestāšanās nosacījumiem “Ekziperī” skolā, veikt skolas apskati kopā ar tās pārstāvjiem un pārliecināties, ka dzīve tajā ir daudz labāka, nekā uz bildēm.

Reģistrēšanās ir obligāta. Reģistrācijas apstiprinājums tiks Jums nosūtīts vēstulē uz Jūsu e-pasta adresi. REĢISTRĒTIES PASĀKUMAM.

Pasākums pamatā notiks angļu valodā, bet būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem arī latviešu un krievu valodās.

Uz tikšanos 28.februārī!

Mūsu adrese: Jaunā iela 8, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107
E-pasts: events@exupery.lv
Kontakttālrunis: +371 20 23 21 21

Pierakstīties jaunumu vēstkopai