25 November, 2021 17:00 – 18:00 Exupery International School
EIS vidusskolas un skolas-pansiona virtuālā atvērto durvju diena


Ceturtdien, 25. novembrī, pulksten 17:00, Ekziperī Starptautiskā Skola rīkos virtuālo atvērto durvju dienas pasākumu, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta vidusskolēniem un pilnās pansijas skolai. Mēs priecāsimies iepazīstināt ar mūsu nesen atklāto pilnās pansijas skolu vecāko klašu skolēniem un apspriest mūsu piedāvāto mācību programmu 10. - 12. klašu skolēniem. Šajā Atvērto durvju dienā uzstāsies EIS vidusskolas vadības komanda, pilnās pansijas skolas vadītāja ar komandu un EIS skolēni, kuri dalīsies savā pieredzē un atziņās.

Jūs saņemsiet informāciju par mūsu pilnās pansijas skolas telpām un aprīkojumu, studentu dzīvi pansijā un viņu pieredzi, par kuru ar jums dalīsies pansijas vadītāja un viens no pansijas studentiem. Nepalaidiet garām iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus!

Vairāk par konkrētajām programmām, kas tiek piedāvātas mūsu vidusskolas skolēniem, uzzināsiet no mūsu vadības komandas. Ja nezināt, kāda ir atšķirība starp IB DP un A līmeņa programmu, vai arī vēlaties uzzināt, kādus konkrētus mācību priekšmetus piedāvā EIS skola, lūdzu, pievienojieties mūsu Virtuālajai atvērto durvju dienai!

Ja vēlaties apmeklēt tiešsaistes pasākumu, lūdzu, reģistrējieties, izmantojot šo saiti: https://form.jotform.com/ExuperyInternationalSchool/open-day-registration-form-november

Tiekamies 25.novembrī!

Pierakstīties jaunumu vēstkopai