Cienījamie vecāki un EIS skolēni!

Exupery papildizglītības centrā sākas nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Vairāk par jaunajiem kursiem:

Dronu skola Robopilots

1.-12. klašu skolēniem

Bērniem ļoti patīk palaist dronus, būvēt konstruktorus un shēmu plates. Mūsu Robopilots dronu skolas pasniedzēji ir izstrādājuši skolēniem paredzētu FPV dronu būvēšanas un pilotēšanas kursu, kurā bērni veido elektronikas projektus, mācās lasīt shēmas un veido paši savu dronu. Pēc tam viņi pilotē savus lidaparātus un piedalās robotu tehnikas čempionātos un dronu sacīkstēs.

Tas ir gadījums, kad robotu tehnika, programmēšana un inženierija ir ne tikai saprotama, bet arī tiek piedzīvota. Tā tiek piedzīvota lidojumā. Dronu skola Robopilots strādā ar 5 gadus un vecākiem bērniem. Nodarbības vada Latvijas dronu pilotēšanas augstākās līgas piloti.

Iesniegt pieteikumu
Latviešu valoda

rīta klubs pieaugušajiem

Visiem, kuri ir tikko pārcēlušies uz Latviju vai vienkārši vēlas sākt valodas apguvi — mēs uzsākam latviešu valodas sākuma līmeņa grupu pieaugušajiem. Apmācībās uzsvars tiks likts ne tikai uz gramatiku un leksiku, bet arī uz sarunu praksi. Kursa uzdevumi – apgūt pamata līmeni un uzreiz sākt runāt. Vēlāk nodarbības pārtaps par sarunu klubu – mūsu vecāku sarunu un satikšanās vietu.

Kursa pasniedzēja: Marita Rozenfelde, pedagogs ar pieredzi darbā RTU Inženierzinātņu skolā, Āgenskalna ģimnāzijā, valodu centrā “Satva” un “Pygmalion”, kursu “DiaLogs” un “Valodu kafejnīca” autore, starptautisku valodas apguves programmu veidotāja.

Lūdzu, rakstiet uz extra@exupery.lv vai zvaniet uz + 371 20 232 121, ja jūs interesē A2-B1 līmeņa kursi vai sagatavošanās kursi eksāmeniem – mēs izskatīsim iespēju izveidot papildu grupas.

Iesniegt pieteikumu
Vācu valoda

1.-12. klašu skolēniem

Mūsu bērnu vecāki un skolēni bieži jautā par iespēju mācīties vācu valodu. Tāpēc esam izveidojuši vācu valodas nodarbības visu vecumu skolēniem. Lai nebūtu nekādu šaubu par kursa kvalitāti, esam piesaistījuši pasniedzēju no Gētes institūta, kas jau vairāk nekā 70 gadus popularizē vācu valodu un kultūru visā pasaulē.

Ja jums pilnīgi nav piemērots nodarbību grafiks, vai jums ir papildu jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu, rakstiet vai zvaniet mums:
tālr. + 371 20 232 121; E-pasts: extra@exupery.lv

Iesniegt pieteikumu