2020-06-21
SVEICAM MŪSU OLIMPIĀŽU DALĪBNIEKUS!


Šogad starptautiskās skolas Ekziperī audzēkņi demonstrēja savas zināšanas un prasmes, piedaloties dažādās olimpiādēs visā Latvijā. Mēs priecājāmies redzēt, cik daudz uzmanības un entuziasma bērni ieguldīja sagatavošanās procesā un dalībai šajos pasākumos, kā arī to, cik labi tie sevi parādīja šajos pirmsākumos. Un, lai arī mūsu akadēmiskā kopiena pēc valsts mērogiem nav tā lielākā, mūsu audzēkņi guva panākumus savās kategorijās un, pateicoties viņu un skolotāju pūlēm, EIS skolas nosaukums parādījās olimpiāžu dalībnieku kartē.

Šodien, mācību gada pēdējās dienās, mēs vēlamies apsveikt bērnus, kuri piedalījās olimpiādēs, kā arī viņu skolotājus, kuri viņiem palīdzēja šajā grūtajā ceļā. Tie ir:

  • 9. klases audzēknis Mihails K.Mihails iekļuva 70.-ās fizikas olimpiādes otrajā kārtā;
  • 9. klases audzēknis Aylar S. Aylar ieņēma trešo vietu 50.-ajā franču valodas olimpiādē 5.-12.klasei;
  • 8. klases audzēkne Karina P. Karina piedalījās 50.-ajā franču valodas olimpiādē 5.-12.klasei;
  • 7. klases audzēknis Jakobs S. Jakobs iekļuva krievu valodas olimpiādes “Izteiksmīga runa” otrajā kārtā;
  • 6. klases audzēkne Kristina M. Kristina piedalījās 50.-ajā franču valodas olimpiādē 5.-12.klasei.

Mēs tāpat arī pateicamies trim mūsu pedagogiem par palīdzību audzēkņu sagatavošanā - Jekaterina Pavlova sagatavoja bērnus krievu valodas olimpiādei, Sergejs Bratarčuks palīdzēja skolēniem sagatavoties fizikas olimpiādei, bet Jeļena Jesajajana - franču valodas olimpiādei.

Mums ir liels gods, par to, ka mums ir tik enerģiska, ambicioza kopiena, kas stimulē audzēkņu personīgo attīstību. Mēs ceram, ka 2020.-2021.mācību gads nesīs jaunus izaicinājumus un iespējas!

Pierakstīties jaunumu vēstkopai