2021-01-18
Virtuālā bibliotēka


Cienījamie skolēni un vecāki!

Svarīga mācību sastāvdaļa ir lasīšana - it īpaši, ja apgūstat jaunu valodu. Tālmācības laikā tas kļūst vēl aktuālāk, jo pavadām daudz vairāk laika mājās. EIS bibliotēkā ir vairāk nekā 10 000 grāmatu 4 dažādās valodās, un jau no šodienas piedāvājam iespēju mūsu ģimenēm izmantot virtuālo bibliotēku, kurā varat atrast un rezervēt sev interešejošās grāmatas. Lūdzu, sazinieties ar mūsu bibliotekāri Nelli, sūtot e-pastu uz nelli.aleksanyan@exupery.lv, lai rezervētu grāmatas lasīšanai. Visas grāmatas, ko būsiet pasūtījuši varēsiet saņemt skolas hallē katru darba dienu no pulksten 9:00 - 17:00. Mēs arī iesakām jums apskatīt un reģistrēties 'Goodreads' tīmekļa vietnē (ir pieejama arī mobilā lietotne). Tā ir viena no lielākajām lasītāju kopienām internetā. Iepazīstieties ar jaunākajām grāmatām, lasiet un rakstiet atsauksmes, apskatiet vērtējumus, izveidojiet savus sarakstus un grāmatu plauktus, izvirziet lasīšanas izaicinājumus un mērķus, sazinieties ar citiem lasītājiem...

Viena no skolas bibliotekāres Ms. Nelli iecienītākajām daļām ir vietne 'Listopia' (it īpaši tur publicētie bērnu grāmatu saraksti). Šeit apkopoti interesantākie grāmatu saraksti, kuros atradīsies arī kaut ko saviem bērniem:

Best Children Books (6–9 g.v.)
Books Every Human Being Should Read (12+ g.v.)
Best Books for Reluctant Readers (12+ g.v.)
Best Graphic Novels for Children (grāmatas visām vecumu grupām)
50 Books Every Child Should Read (grāmatas visām vecumu grupām)

Izpētiet sarakstus, lūdziet personīgu ieteikumu (skolas bibliotekāre Ms. Nelli ir pieejama katru darba dienu no 8: 30-16: 30) un atrodiet savu jauno mīļāko grāmatu! Lai iegūtu vairāk informāciju, vai ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu sazinieties ar Ms. Nelli pa e-pastu nelli.aleksanyan@exupery.lv.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai