2020-11-20
Labdarības akcija "Exupery Giving Tree"


Dārgie vecāki,

Ziemas brīvdienas strauji tuvojas, un mēs vēlētos ieviest jaunu lielisku tradīciju skolā. Labi zināms, ka Latvijā daudzas ģimenes cieš trūkumu un arī bērni dzīvo bērnunamos. Lai kaut mazliet atbalstītu un palīdzētu šiem bērniem izjust svētku prieku, vēlamies lūgt jūsu palīdzību un iegādāties dāvanas šiem bērniņiem. Esam sazinājušies ar divām iestādēm, kam šajos svētkos palīdzēsim - sociālās dienas aprūpes centrs “Kauguri”, kur mācās bērniņi ar īpašām vajadzībām un bērnu nams "Zīļuks", kurā mitinās krīzes situācijā nonākuši bērni. Aicinām visas mūsu ģimenes izvērtēt iespējas un atbalstīt šo akciju. Ja esat nolēmuši pievienoties, lūdzu izvēlieties ornamentu no Giving Tree eglītes, kas tiks izvietota skolas ofisa.

Šī brīnišķīgā un dāsnā labdarības akcija sāksies piektdien, 20.novembrī. Ja vēlaties piedalīties, šeit ir informācija kā to izdarīt:

  • Izvēlieties ornamentu no Giving Tree eglītes.
  • Iedodiet to savam klases skolotājam, kurš ierakstīs jūsu bērna vārdu un numuru, kas rakstīts uz ornamenta.
  • Iegādājieties dāvanu, kas nav dārgāka par 25-30 Eiro.
  • Iepakojiet dāvanu, pieliekot klāt ornamentu, ko izvēlējāties.
  • Nogādājiet dāvanu skolā līdz 15.decembrim un atstājiet to zem Giving Tree eglītes vai atdodiet klases skolotājam.

Šogad daudzi no mūsu bērniem mācās attālināti, taču mēs ceram, ka tas neietekmēs dalību šajā labdarības akcijā. Ja jūs, kā ģimene, vēlaties piedalīties, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz madara.pole@exupery.lv, norādot sava bērna vārdu un klasi, vai zvaniet uz + 371 29455555 un es izvēlēšos ornamentu no Giving Tree un nosūtīšu informācija jums ar bērniņa vārdu, vecumu un vēlamo dāvanu. Jums atliks tikai nopirkt dāvaniņu un nogādāt to skolā.

Ja vēlaties, varat dāvanai pievienot arī kādu kārumu vai apsveikuma kartiņu. Visas dāvanas tiks nogādātas bērniem laikā no 16. līdz 18. decembrim. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu sazināties ar mani pa e-pastu madara.pole@exupery.lv vai zvanot +371 29455555.

Būsim ļoti pateicīgi ja atbalstīsiet šo iniciatīvu!

Ar cieņu,
Madara Pole
EIS Admissions manager

Pierakstīties jaunumu vēstkopai