2020-07-30
Ekziperī Starptautiskā skola ir iekļuvusi Latvijas skolu Top-10 reitingā


Pagājušās nedēļas beigās Ata Kronvalda fonds publicēja tradicionālo skolu reitingu “Latvijas Skolu Reitings 2020”, kurā arī mūsu skola ieņēma cienījamu vietu. Fonda gada reitings skolām tiek veidots, pamatojoties uz to skolēnu rezultātiem, kas saņemti olimpiādēs, dalības konferencēs un citās nozīmīgās skolu sacensībās.

2019./20. Mācību gadā Ekziperī skolas audzēkņi pirmo reizi piedalījās dažādās olimpiādēs, kuras notika Latvijā. 7.-9.klašu bērni sekmīgi startēja un ieguva balvas tādās olimpiādēs kā 70. fizikas olimpiāde, 50. franču valodas olimpiāde 5.-12.klasei, krievu valodas olimpiāde "Izteiksmīga runa". Dalību un uzvaras šajās olimpiādēs ne tikai apliecināja EIS audzēkņu augsto sagatavotības līmeni, bet arī ļāva skolai iekļūt Ata Kronvalda fonda Top 10 vērtējumā mazo skolu kategorijā. Izglītība Starptautiskajā skolā Ekziperī notiek angļu valodā, un mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu skolas audzēkņi aktīvi piedalās Latvijas olimpiādēs. Mēs sirsnīgi apsveicam savus skolas audzēkņus un skolotājus ar šīm lieliskām ziņām! Tā turpināt!

Pierakstīties jaunumu vēstkopai