2021-03-08
Stipendijas mācībām Ekziperī starptautiskās skolas 10. un 11.klasē


Starptautiskā Vidusskola Exupery svinot savu 5 gadu jubileju piedāvā stipendiju programmu gudrākajiem un centīgākajiem skolēniem no visas pasaules. 

Saskaņā ar stipendiju programmas noteikumiem tiks piešķirtas 10 stipendijas skolēniem no Latvijas un citām valstīm mācībām skolā pēc starptautiskajām programmām IB (International Baccalaureate) un Advanced Levels. Stipendijas tiks piešķirtas gan skolas-pansijas, gan dienas skolas auzdēkņiem.

"Mūsu programmas mērķis ir dot apdāvinātiem vidusskolēniem iespēju iegūt kvalitatīvu starptautisko izglītību neatkarīgi no ģimenes finansiālā stāvokļa," saka skolas direktors Dmitrijs Vinogradovs. - “Ja pusaudzis ir talantīgs un motivēts zināšanu meklējumos, mēs ar prieku piedāvāsim viņam stipendiju mācībām mūsu skolā ar segumu līdz 100%. Lai piedalītos programmā, jāiesniedz pieteikums, kas tiks izskatīts konkursa kārtībā."

Stipendijas ir pieejamas pretendentiem, kuri šogad beigs 9. vai 10. klasi.
Pieteikšanās termiņš: 2021. gada 20. aprīlis.


Prasības pretendentiem:

 • Pretendentam vismaz pēdējos divus gadus jāmācās kādā no valsts skolām (ne privātā izglītības iestādē);
 • Angļu valodas līmenis - B2 vai augstāks;
 • Spēcīgas akadēmiskas zināšanas, un liecība par pēdējo mācību gadu, kas to apstiprina;
 • Skolēns, pēdējo divu gadu laikā ir parādījis izcilus rezultātus reģionālajās vai valsts olimpiādēs, kā arī ārpusstundu nodarbībās (būs jāiesniedz apliecinošie dokumenti).

Process:

 • Aizpildīt un iesniegt pieteikumu: https://exupery.lv/enquiry;
 • Nosūtīt dokumentus uzņemšanas komandai (admissions@exupery.lv):
 1. Motivācijas vēstule (līdz 600 vārdiem);
 2. Pēdējo divu mācību gadu liecības;
 3. Pēdējo divu gadu sasniegumu sertifikāti, apliecības utt.
 • Angļu valodas pārbaudes darbs un atlases intervijas.

Stipendiju komiteja izskatīs visus saņemotos pieteikumus un sniegs atbildes līdz 2021. gada aprīļa beigām.

Katras stipendijas apmērs var atšķirties un segt līdz 100% no EIS mācību maksas dienas skolēniem/ skolas-pansiona skolēniem par 2021./2022. mācību gadu:

 • Pilna stipendija sedz mācību maksas dienas programmā, vai skolas-pansiona programmā, bet nesedz maksu par ēdināšanas pakalpojumiem, skolas depozīta iemaksu vai papildus izmaksas, kas saistītas ar eksāmenu kārtošanu, ceļojumiem, utt;
 • Daļēja stipendija sedz daļu no mācību maksas dienas programmā, vai skolas-pansiona programmā, bet nesedz ikgadējo iestāšanās maksu, maksu par ēdināšanas pakalpojumiem, skolas depozītu vai papildus izmaksas, kas saistītas ar eksāmenu kārtošanu, ceļojumiem, utt.

Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar EIS uzņemšanas komandu:
+371 266 22 777; e-pasts: admissions@exupery.lv.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai