2020-07-08
EIS vadība atzinīgi novērtē Starptautisko skolu likuma pieņemšanu Latvijas Republikas Saeimā


Dārgie vecāki,

Ar prieku paziņojam, ka 2. jūlijā notika mums visiem ļoti nozīmīgs notikums - Latvijas Saeima pieņēma Starptautisko skolu likumu, kas regulē starptautisko skolu darbu Latvijas Republikā. Mūsu skolas komanda jau vairāk nekā 1,5 gadus strādāja pie šī likuma kopā ar kolēģiem no citām starptautiskām skolām un ciešā sadarbībā ar Latvijas Izglītības ministriju.

Šis likums paredz skolā mācīt mācību priekšmetu par Latviju, kas ietvers latviešu valodas, kultūras, tradīciju apguvi, un kas ļaus skolēniem sajust viņu iesaisti Latvijas sabiedrībā un justies tajā piederīgiem. Šī pieeja pilnībā atbilst Starptautiskā bakalaurāta koncepcijai, kura programmas īsteno mūsu skola. Kas mums ir īpaši svarīgi, jaunais likums dod lielāku brīvību mācību priekšmetu izvēlē, eksāmenos, stundu laika sadalījumā un skolotāju izvēlē. Ministru kabineta noteikumi, kas papildina likumu, tiks izstrādāti līdz gada beigām, un mēs nekavējoties dalīsimies ar Jums ar detalizētāku informāciju.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai