2021-03-01
EIS un TSI ir parakstījuši sadarbības līgumu


Februāra sākumā Starptautiskā skola Exupery un Latvijas Transporta un Sakaru institūts parakstīja līgumu par sadarbību IT, telekomunikāciju, robotikas un aviācijas jomā.

"Mums tas ir ļoti nozīmīgs notikums," saka EIS direktors Dmitrijs Vinogradovs, "Mēs kā moderna un progresīva skola saprotam, cik svarīgi ir saistīt izglītību ar reālo dzīvi. Cieša un efektīva sadarbība starp vidusskolu un augstāko izglītību ir nākotnes izglītības modelis, ko mēs jau šodien īstenojam. "

TSI nodrošinās EIS studentiem piekļuvi savām augsto tehnoloģiju laboratorijām un unikālajām iekārtām, piemēram, robotikas laboratorijām, kas ir aprīkotas ar paraugiem, kurus izmanto vismodernākās ražotnes pasaulē.

Transporta un Sakaru institūta lepnuma profesionāli lidojumu simulatori, kurus EIS studenti tagad varēs iepazīt un izmantot savos pētījumos.

"Mēs esam ļoti priecīgi par šo partnerību," saka TSI rektors, Ph.D.sc.pol. Juris Kanels, - “Esam pārliecināti, ka šī sadarbība daudzus EIS skolēnus motivēs saistīt savu nākotni ar programmēšanu, telekomunikācijām, aviāciju vai inženierzinātnēm. Šīs sfēras piedzīvo īstu uzplaukumu šajā īpašajā laikā un ir ļoti nepieciešami augstas klases speciālisti, tāpēc TSI uzdevums ir raisīt interesi un parādīt, cik aizraujošas, dinamiski attīstošas un perspektīvas ir šīs nozares”.

EIS skolēni varēs iegūt unikālu apmācības pieredzi Cisco akadēmijā - bezpeļņas izglītības programmā, kas tiek prezentēta 180 valstīs un kuras mērķis ir fundamentāla IT speciālistu apmācība tādās jomās kā datu tīkli, kiberdrošība, programmēšana un sistēmu administrēšana.

Skolēniem tiks dota iespēja apmeklēt TSI lekcijas, iepazīties ar pasniedzējiem un studentiem, kā arī vienkārši iepazīt studentu dzīvi.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai