”atvērto

Pirmskolas un sākumskolas

Virtuāla atvērto durvju diena

07.04.2021

17:00

Ritiniet, lai uzzinātu vairāk

Bērnudārza un skolas pareiza izvēle ir ārkārtīgi svarīga, liekot pamatus Jūsu bērnu nākotnei, un tas jo īpaši attiecas uz agrīnajiem gadiem.

Ekziperī Starptautiskajā skolā mēs gādājam par to, lai bērniem patiktu mācīties, tāpēc mūsu mācību process ar individuālu pieeju izaicina katra individuāla bērna spējas atbalstošā vidē. Pareizas izglītības iestādes izvēle ir ārkārtīgi svarīga, lai liktu pamatus bērna nākotnei, un tas jo īpaši attiecas uz pirmajiem dzīves gadiem.

Aicinām pievienoties mūsu virtuālajam atvērto durvju dienas pasākumam, tos vecākus, kas šobrīd ir izvēles priekšā un meklē ideālāko variantu sava bērna turpmākai izglītībai pirmskolas un sākumskolas vecuma posmā. Pasākums notiks trešdien,7. aprīlī, pulksten 17:00.

Atvērto durvju dienas pasākumā visiem bērnu, vecumā no 2 līdz 11 gadiem, vecākiem tiks sniegta informācija par Ekziperī Starptautisko skolu. Mēs runāsim par:

 • Mūsu, uz izzināšanu balstīto mācību pieeju, kas attīsta spēju patstāvīgi domāt un risināt problēmas;
 • Mūsu pieeju valodu mācīšanai, sākot no 2,5 gadu vecuma, izmantojot saziņu un rotaļas;
 • Angļu valodu kā mācību valodu, lai gūtu akadēmiskos panākumus vidusskolā un tālāk;
 • To, kā mēs sagatavojam zinātkārus un starptautiski domājošus audzēkņus, kas ir izturīgi, kā arī cieņpilni, un turpinās mācīties Eiropas un pasaules labākajās universitātēs.
 • Mūsu pārstāvji Atvērto durvju dienā būs:

 • Marcelle van Leenen, pimsskolas un sākumskolas direktore, kas dalīsies ar mūsu skolas mācību programmas vīziju;
 • Kristine Atrens, sākumskolas skolotāja, kas runās par sekmīgu integrāciju sākumskolā.
 • Tikšanās darba valoda - angļu. Papildus tiks nodrošināts sinhronais tulkojums krievu valodā. Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties:

  Reģistrācija

  Ar nepacietību gaidīsim tikšanos ar visiem jums tiešsaitē, 7. aprīlī!

  Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni +371 26338897 vai rakstiet uz e-pastu: info@exupery.lv