Jaunumi

Vladislavs šaha turnīrā izcīnīja čempiona titulu U10 kategorijā

čempiona tituls u10 kategorijā šahā
Apsveicam mūsu 3. klases skolnieku Vladislavu, kurš Rīgas Vācu skolas rīkotajā šaha turnīrā izcīnīja čempiona titulu U10 kategorijā! Šis aizraujošais pasākums pulcēja 37 skolēnus no sešām Latvijas starptautiskajām skolām. Konkurence bija nopietna – visi turnīra dalībnieki demonstrēja lielisku spēli.

Ir daudz iemeslu, lai sāktu spēlēt šahu, esot vēl jauniem, tomēr, viena no svarīgākajām šaha īpašībām, ir spēja attīstīt kritisko domāšanu. Pacietība, koncentrēšanās, spēja pieņemt lēmumus, stratēģijas veidošana un veiksmīga tās īstenošana, iespējamo seku analīze un pielāgošanās mainīgajām situācijām - šaha spēle palīdz attīstīt prasmes, kas ir svarīgas ikvienā dzīves jomā, kļūstot par palīgu ne tikai pie šaha galda.

Mēs jau redzam, kā šahs jau ir sniedzis labumu mūsu audzēknim Vladislavam, un aicinām ikvienu izmēģināt sevi šajā spēli! Paldies Vladislava skolotājiem, šaha trenerim un Rīgas Vācu skolai par turnīra organizēšanu. Īpašs paldies šaha klubam “JD”, par šīs spēles popularizēšanu. Tas bija neaizmirstams pasākums, un mēs ar nepacietību gaidām nākamo!
Sasniegumi