Jaunumi

Aicinām 28. jūnijā uz diskusiju ar Artūru Piļkēviču un Rondu Fišeri

Aicinām 28. jūnijā, pl.17:00, uz diskusiju "Kā skola var palīdzēt jauniešiem apzināt savas intereses un izvēlēties virzienu tālākai attīstībai?" ar Ekziperī Starptautiskās vidusskolas direktoru Artūru Piļkēviču un konsultanti par iestāšanos dažādu valstu augstskolās Rondu Fišeri.

Ko darīt, ja skolā ir atlicis mācīties 2-3 gadus, bet jūsu bērns joprojām nesaprot, kas viņu interesē?

Vidusskola ir ne tikai sagatavošanās augstskolai, bet arī svarīgs laiks, kad skolēni var izprast savas intereses, iegūt pirmos rezultātus un izlemt par virzienu priekš iestāšanās augstskolā. Tas ir, izvēlēties sev nodarbošanos, kas būs interesanta, nevis tādu, ko uzspiež atzīmes vai vecāku pieredze.

Bet kā skola var palīdzēt jauniešiem apzināt savu interešu loku, un izvēlēties virzienu tālākai attīstībai?

Aicinām par to, un par atšķirībām starp parasto un starptautisko izglītību, 28. jūnijā, pl.17:00, parunāt kopā, tiekoties ar Exupery direktoru Artūru Piļkēviču un konsultanti par iestāšanos dažādu valstu augstskolās Rondu Fišeri. Artūrs un Ronda pastāstīs - kā tiek risināti šādi uzdevumi, un par savu pieredzi, strādājot starptautiskās skolās Brazīlijā, Indonēzijā un Latvijā, kā arī apspriedīsim problēmas, kas interesēs tikšanās dalībniekus.

Tikšanās notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu un krievu valodās. Vairāk informācijas par pasākumu - https://exupery.lv/lv/discussion