Jaunumi

Atvērto durvju dienā EIS bērnudārzā un pirmsskolā

Bērnudārza un skolas pareiza izvēle ir ārkārtīgi svarīga, liekot pamatus Jūsu bērnu nākotnei, un tas jo īpaši attiecas uz agrīnajiem gadiem. Ekziperī Starptautiskajā skolā mēs gādājam par to, lai bērniem patiktu mācīties, tāpēc mūsu mācību process ar individuālu pieeju izaicina katra individuāla bērna spējas atbalstošā vidē. Pareizas izglītības iestādes izvēle ir ārkārtīgi svarīga, lai liktu pamatus bērna nākotnei, un tas jo īpaši attiecas uz pirmajiem dzīves gadiem.

Aicinām pievienoties mūsu atvērto durvju dienas pasākumam, tos vecākus, kas šobrīd ir izvēles priekšā un meklē ideālāko variantu sava bērna turpmākai izglītībai pirmskolas un sākumskolas vecuma posmā. Pasākums notiks trešdien, 15.februārī, pulksten 17:00.

Atvērto durvju dienas pasākumā visiem bērnu, vecumā no 2 līdz 11 gadiem, vecākiem tiks sniegta informācija par Ekziperī Starptautisko skolu. Mūsu pasākumā varēsiet:

  • Iegremdēties mūsu starptautiskās skolas atmosfērā, kur nodarbības notiek angļu valodā;

  • Uzzināt par bērnudārza (no 2,5 līdz 6 gadiem) un sākumskolas (no 7 līdz 12 gadiem) programmu, kā tiek veidots izglītības process un kāpēc tas ir tik interesants skolēniem;

  • Saprast, kāpēc mēs tik augstu vērtējam individuālo pieeju mācībām;

  • Uzzināt, ko nozīmē būt Ekziperī skolēnam.
Tikšanās darba valoda - angļu. Ja vēlaties apmeklēt tiešsaistes pasākumu, lūdzu, reģistrējieties, izmantojot šo saiti: https://u.exupery.lv/6d

Mūsu adrese: Jaunā iela 8, Piņķi, Babītes pagasts, LV-2107
Uz tikšanos 15.februārī, pl.17:00!
Pasākumi