Jaunumi

4. novembrī, pl.16:00 Ekziperī lektorijā uzstāsies Karls Onorē

karls onorē ekziperī lektorijā
Exupery 2023.-2024. gada lektoriju sezona tiks atklāta ar "lēnās dzīves" idejas popularizētāja Karla Onorē lekciju. Karls ir grāmatu - In Praise of Slow, Under Pressure, Slow Fix un Bolder autors, kurās viņš pēta dažādus aspektus par "lēno" pieeju dzīvei, sarežģītu problēmu ātras risināšanas bīstamību, kā arī novecošanu. Karls divas reizes ir uzstājies TED projektā, un viņa lekcijas ir ieguvušas miljonu skatījumu. Viņš ir “koučs” un TV raidījumu vadītājs. Tā kā Karls ir pavisam parasts, dzīvs, nebūt ne ideāls cilvēks, grāmatas In Praise of Slow materiālu gatavošanas laikā, viņš tika sodīts par ātruma pārsniegšanu.

Karls izdara šķietami vienkāršu, lai gan, no vienas puses, pretēju intuīcijai un, no otras puses, revolucionāru secinājumu - lai gūtu panākumus pasaulē, kas apsēsta ar ātrumu, ir jāpalēnina temps. Šī ideja darbojas ne tikai biznesā vai darbā, bet arī ikdienā, vecāku dzīvē un jebkurā citā svarīgā dzīves jomā.

4.novembrī, savas uzstāšanās laikā EIS, Karls aizvedīs auditoriju sava "iekšējā bruņurupuča" meklējumos. Kā arī, viņš arī mēģinās pierādīt, ka palēnināšanās uzlabo veselību, piešķir dzīvei prieku un dziļāku jēgu, uzlabo radošumu un produktivitāti darbā vai mācībās. Ne velti amerikāņu aktrise, dziedātāja un dramaturģe, kuras karjera ilga septiņas desmitgades, Meja Vesta (Mae West) ir teikusi: "Visu, ko ir vērts darīt, ir vērts darīt lēnām." Un visbeidzot, bērni ģimenē no vecākiem pārņem gan slikto, gan labo, tāpēc ir liela iespēja, ka viņi dzīvos ar to ātrumu, kas iepriekš bijis noteikts mājās.

Lekcija notiks angļu valodā ar sinhronā tulkojuma iespējām latviešu un krievu valodā.

Vairāk par pasākumu - https://exupery.lv/lv/lectures

Pirkt biļeti - https://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/gimenei/karla-onore-lekcija-a-talk-by-carl-honore-lekcija-karla-onore-parcelts-no-16092023-398519/
Pasākumi