Jaunumi

World Scholar's Cup 2024 Ekziperī Starptautiskajā vidusskolā

Pagājušajā piektdienā un sestdienā Ekziperī Starptautiskajā vidusskolā notika neaizmirstams pasākums! Mēs ne tikai uzņēmām 2024. gada World Scholar's Cup reģionālo kārtu, bet arī aktīvi un veiksmīgi tajā piedalījāmies. Mūsu komandas sacentās ar vairāk nekā 60 skolēniem no Latvijas, Lietuvas un Vācijas skolām, demonstrējot savus talantus eseju rakstīšanā, debatēs un risinot dažādus zinātniskus un pat filozofiskus jautājumus.

Mēs parādījām lielisku sniegumu, kvalificējoties nākamajām pasaules kārtām un atvedot mājās 18 zelta un 22 sudraba medaļas. Starp citu, tagad mūsu skolas kopienai ir pievienojušās arī vairākas burvīgas plīša alpakas!

Ar grandioziem aplausiem sveicam Robertu, Serafimu, Daru un Viktoriju no G7, kā arī Emīliju, Luku, Aleksandru, Arsēniju un Mariju no G10 par aktīvu iesaistīšanos un izcilu Ekziperī Starptautiskās vidusskolas pārstāvēšanu. Īpašs paldies mūsu angļu valodas skolotājai Elīnai Vestmanei par atbalstu un darbu ar skolēniem!

Izsakām sirsnīgu pateicību visiem mūsu uzticamajiem skolotājiem, kuru aizrautība un apņēmība bagātina mūsu skolēnu izglītības pieredzi. Paldies mūsu neticamajiem brīvprātīgajiem, viesiem, World Scholar's Cup organizatoriem un visiem, kas darīja visu, lai šis pasākums izdotos. Mēs ar nepacietību gaidām jūs visus nākamajās kārtās!
Pasākumi