Skolēnu dzīve

Skolēnu atbalsta
programmas

Ekziperī Starptautiskās Skolas mācību atbalsta programma sniedz atbalstu trīs fundamentālās jomās: atbalsts angļu kā svešvalodas apguvē, atbalsts mācību procesā un psiholoģiskais atbalsts.

Angļu kā papildu
svešvalodas (EAL) atbalsts

Skolēni, , kuru angļu valodas prasmes līmenis pieteikšanās laikā neatbilst valodas prasmju līmeņa prasībām savā vecuma un klases grupā, var tikt uzņemti, ja ar vecākiem tiek panākta vienošanās, ka skolēns apmeklēs papildu atbalsta nodarbības, ko nosaka pēc nepieciešamības. Skolēni, kuriem nepieciešams papildu atbalsts strādās ar mūsu speciālistiem pie savas angļu valodas zināšanu līmeņa paaugstināšanas nodarbībās un/vai ārpuskārtas nodarbībās. Šāda atbalsta ilgumu nosaka mūsu valodas speciālistu komanda.

Skolēnu interešu pulciņi
Hip-Hops

Mūsu hip-hop nodarbības ļauj realizēt sapni par moderno deju un dejošanu. Tas palīdz viņiem būt pārliecinātākiem un atvērtākiem pret citiem žanriem un kultūrām.

SKOLAS AVĪZE
Ceļojumi

EIS bērnudārzs: Rīgas Zoodārzs

Tradicionāli mācību gada beigās EIS ir ekskursiju laiks! Jūnija sākumā mūsu Ekziperī bērnudārza jaunākie audzēkņi viesojās Rīgas zooloģiskajā dārzā. Tur bērni varēja redzēt voljēros staigājošos dzīvniekus, kā retus un eksotiskus, tā arī bieži sastopamus mūsu apkārtnē, krāšņus putnus, rāpuļus, kā arī mājdzīvniekus, un uzzināja par to ieradumiem. Tā bija jautrības, prieka un atklājumiem pilna diena!

4.klasē: York 2019

Projektā “Kur mēs esam vietā un laikā” ietvaros, mēs apmeklējām Jorku, Apvienotajā Karalistē. Mēs pētījām, kā iepriekšējās civilizācijas ir ietekmējušas mūsdienu sabiedrību, galveno uzmanību pievēršot sistēmām un tehnoloģijām, kuras tās izgudroja. Mūsu izvēle krita uz Jorku, jo tajā joprojām ir saglabājusies romiešu, vikingu un viduslaiku civilizācijas ietekme.
Mēs apmeklējām Jorkšīras Aviācijas muzeju, lai izpētītu aeronavigācijas attīstību, Jorvika vikingu centru - lai aplūkotu dzīvi Jorkā Vikingu periodā, un visbeidzot Jorkšīras muzeju, lai iepazītos ar romiešu un viduslaiku periodiem. Skolēni patiešām izbaudīja šo jauno pieredzi un komunikācijas iespējas ar citiem cilvēkiem, kas deva tiem papildus iespēju attīstīt savas angļu valodas zināšanas. Sava ceļojuma beigās, skolēni devās uz vietējo ķīniešu restorānu. Viņi patstāvīgi komunicēja ar personālu un pasūtīja savas maltītes.

Austrālija

EIS 6. un 7. klases skolēni devās uz Austrāliju! Mūsu audzekņiem bija ļoti plaša programma, sākot no nakšņošanas akvārijā līdz vietējo skolu apmeklējumiem. Un, protams, viņiem arī bija vairākas tikšanās ar Austrālijas slavenākajiem iemītniekiem: ķenguriem, haizivīm un daudziem citiem!

Minhene

Mūsu skolas 2., 3. un 4.klašu audzēkņu brauciens uz Minheni, Vācijā, kļuva par unikālu iespēju tuvāk iepazīties ar vienu no dinamiskākajām un radošākajām nācijām Eiropā.
Brauciena dalībnieki BMW muzejā iepazinās ar šī industriālā milža izveidošanas vēsturi, uzzināja daudz jauna par tā darbības un attīstības posmiem mūsdienās.
Bavārijas galvaspilsētā mūsu bērni apmeklēja tehnikas šedevru un dabas zinību muzeju “Deutsches Museum”, kurā ir iespēja nolaisties šahtā un iegūt elektrību ar Dinamo mašīnas palīdzību, pabūt kosmiskajā raķetē un sarežģītu formulu starpā atrast ķīmisko reakciju patieso krāšņumu, sajust lepnumu par cilvēces izgudrojumiem un izprast Pasaules evolūcijas procesus. Skolas audzēkņi bija pārsteigti par izstādē redzētajām jaunākajām tehnoloģijām, kā arī pagātnes inženieru atjautību un izgudrošanas spējām.
Bērni paviesojās arī Jūras dzīves akvārijā un Planetārijā.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Lai izpētītu māju koncepciju un veidus, kā tās ir veicinājušas mūsu kultūras un identitātes izjūtu, 1. un 2. klase apmeklēja Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju.

Labdarība

Ievērojama mācību pieredzes un skolēnu kopīgas darbības daļa EIS ir regulāra dalība mūsu mācībspēku organizētajos labdarības projektos, kas stiprina mūsu kopienu.

Vēlākā ierašanās skolā (rītos):
autobuss
Agrākā izbraukšana no skolas (pēcpusdienās):
Pierakstīties jaunumu vēstkopai