...
Pirmais izlaidums - spīdošs rezultāts!

»
Mēs lepojamies ar Ekziperī Starptautiskās vidusskolas pirmo izlaidumu - mūsu skolēnu rezultāti IB DP eksāmenos šogad ir augstāki nekā vidējā atzīme pasaulē.

44% mūsu absolventu ieguva bilingvālo diplomu, kas ir aptuveni pusotru reizi pārāk par vidējo rādītāju pasaulē. Bilingvālā izglītība sniedz priekšrocības valodu zināšanās, starpkultūru komunikācijā un empātijā.

Bilingvālais diploms paver arī papildu iespējas augstākās izglītības iegūšanā. Tas ir patiess sasniegums, ko novērtē gan augstskolas, gan darba devēji.

Tomēr, tas vēl nav viss: viena no absolventēm ieguva augstāko atzīmi IB eksāmenos, kas ir vēsturisks Ekziperī Starptautiskās skolas sasniegums. Jāatzīmē, ka pasaulē augstāko rezultātu izdodas iegūt aptuveni 1% skolēnu. Un pat skolām ar daudzu gadu pieredzi IB DP programmas pasniegšanā nav viegli sasniegt šādu rezultātu.

Tomēr, mūsu absolventei izdevās kļūt par vienu no 179 cilvēkiem no kopumā 180000 IB DP eksāmenu kārtotāju, jeb – būt 0,1% starpā no tiem, kas eksāmenā ieguva augstāko rezultātu.

Mēs lepojamies ar visiem mūsu audzēkņiem un, protams, skolotājiem, kas palīdzēja viņiem sasniegt tik augstus rezultātus, un, bez šaubām, apsveicam gan vienus, gan otrus.

Iestāšanās universitātēs

Mūsu skolēni ir iestājušies daudzās vadošajās Lielbritānijas, Eiropas un ASV universitātēs. Vēl vairāk – viena no mūsu absolventēm ne tikai iekļuva labākajā ASV liberālās mākslas koledžā, bet arī ieguva tur pilnu stipendiju.

Un mūs priecē ne tikai daudzveidīgā augstskolu ģeogrāfija, bet arī absolventu izvēlēto specialitāšu dažādība - no inženierzinātnēm, dabaszinātnēm, medicīnas un politikas līdz kino, modei un tēlotājmākslai.

Ekziperī Starptautiskajā skolā mēs turpināsim attīstīt un iedvesmot savus skolēnus, kā arī atbalstīt viņu daudzveidīgos talantus un centienus, palīdzot tiem veidot savu izglītības ceļu un būt aktīviem sabiedrības locekļiem.
Profesionāls un zinošs pasniedzēju kolektīvs, prasīga, bet elastīga IB DP programma, kā arī moderns skolas dzīvojamais komplekss, padara šo skolu, kas turklāt atrodas pašā Eiropas centrā, par ideālu izvēli, lai sagatavotos augstākajai izglītībai.
Artūrs Piļkēvičs
Head of Exupery International School

EXUPERY
FAKTI

Antuāns de Sent-Ekziperī
Vienīgi bērni zina, ko viņi meklē
IB PYP, IGCSE un IB DP programmu akreditācija
Skolas internāts vidusskolas skolēniem
Vairāk kā 350 studentu un 100 darbinieku no 20 pasaules valstīm
Skolēniem tiek nodrošinātas brokastis, pusdienas un 2 uzkodas. Visas maltītes ir pagatavotas no svaigiem un uzturvielām bagātiem vietējas izcelsmes produktiem
Plašs ārpusskolas nodarbību piedāvājums visaptverošai radošu un fizisku iemaņu attīstībai
Skolas autobuss 2 reizes dienā
Modernas un tehnoloģiski advancētas, mūsdienīgi ekipētas skolas ēkas
Mācības notiek angļu valodā ar īpašu atbalstu skolēna dzimtajai valodai
 • Starptautiskais statuss
  2021. gadā Latvijas Izglītības kvalitātes valsts dienests piešķīra starptautisko statusu Ekziperī Starptautiskajai skolai. Jaunais statuss dod iespēju skolas audzēkņiem mācīties pēc starptautiskajām izglītības programmām angļu valodā un saņemt starptautiskos diplomus, kas tiek atzīti Latvijā un citās pasaules valstīs.
 • Starptautiskais Bakalaurāts
  Ekziperī Starptautiskā skola ir pilnībā autorizēta Starptautiskā bakalaurāta (International Bacalaureate - IB) skola, kas pašlaik piedāvā Primary Years Programme (IB PYP) pirmsskolas un sākumskolas skolēniem un International Baccalaureate Diploma Programme (IB DP) vecāko klašu skolēniem.
 • Internātskolu asociācija
  Skola ir Starptautisko skolu padomes (Council of International Schools - CIS) un Internātskolu (Boarding School's Association - BSA) biedrs, kas nosaka augstus standartus mācību procesa organizēšanai un Ekziperī audzēkņu izmitināšanai.
 • Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija
  Papildus starptautiskajām pilnvarām, EIS ir ieguvusi Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditāciju. Tas nozīmē, ka mūsu audzēkņiem tiek nodrošināta izglītība, ko, pirmkārt, formāli atzīst gan nacionālās, gan starptautiskās institūcijas.
Lūdzu, reģistrējieties, un mēs jums nosūtīsim vairāk informācijas par izglītības programmu, stipendijām un to, kā pieteikties mūsu skolā. Speriet nākamo soli - reģistrējieties, lai saņemtu sīkāku informāciju:
Vai arī aizpildiet uzņemšanas pieteikumu jau tagad, un EIS uzņemšanas komanda ar jums sazināsies. Aptuvenais laiks, kas nepieciešams anketas aizpildīšanai, ir 8-10 minūtes. Piesakies tagad - https://exupery.lv/enquiry

KONTAKTI

Jaunā iela 8, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes nov. LV-2107, Latvia
Skola
Pirmsskola
Uzņemšana
Pierakstīties jaunumu vēstkopai
facebook ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola
instagram ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola
youtube ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola