”eis

Pilnas pansijas skola

”internātskola
Laipni lūdzam
EIS pansionā

Ekziperī pansionā ir iekārtotas ērtas, mājīgas istabiņas 2 līdz 3 skolēniem katrā. Kopumā dzīvojamajās telpas var izmitināt līdz pat 90 skolēniem, vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Skolā-pansionā ir pieejamas tādas iespējas, kā pilna laika dzīvošana uz vietas vai uzturēšanās skolā 5 darba dienas.

Kā skola mēs ticam, ka mūsu atbalstošajā un gādīgajā gaisotnē jaunieši kļūs patstāvīgāki. Viņi iemācīsies, kā uzņemties atbildību par sevi, jo dzīve pansijā ir viņu pirmais solis neatkarības iegūšanā un attīstīšanā. Mūsu ģimeniskā atmosfēra ļauj jauniešiem ātri iejusties kopējā atmosfērā ar citiem skolēniem.

Mājīgi iekārtotās telpas, atpūtas telpas un virtuves nodrošina skolēniem papildu komfortu ar sajūtu “mājas, kaut arī tālu no mājām”. Jūsu bērna labsajūta ir mūsu prioritāte, un tāpēc mēs esam parūpējušies par viņu garīgo un fizisko aprūpi. Ar pieredzes bagāta kolektīva un darbinieku iesaisti mēs nodrošinām katra mūsu studenta labsajūtu un iespēju iegūt lielāku pārliecību par sevi, pat ja tiem nākas saskarties ar dažādiem izaicinājumiem.

Mācoties EIS, ikviens skolēns baudīs priekšrocības, ko sniedz mūsdienīgais iekārtojums pansionā, siltas un draudzīgas attiecības, akadēmisku studiju un jautru noskaņu apvienojumā ar augstajiem pastorālās aprūpes standartiem. Pansiona skolēni varēs iepazīties ar visaptverošu pēc skolas un nedēļas nogaļu pasākumu programmu, ceļojumiem un citiem interesantiem pasākumiem.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni + 371 266 22 777 vai rakstiet uz e-pastu: admissions@exupery.lv.

1. Izglītība

Ekziperī skolas 11. un 12. klašu skolēni var izvēlēties akreditētas un prestižas studiju programmas, kas vislabāk atbilstu viņu nākotnes plāniem. Mūsu skola ir ieguvusi akeditāciju piedāvāt IBDP programmu (International Baccalaureate Diploma Programme).

2. Mājās, kaut arī prom no mājām

Pansions sastāda daļu no jaunuzceltās skolas ēkas. Pansiona iemītnieki brīvi un ātri nokļūst galvenajā ēkas daļā, kur atrodas mācību klases un auditorijas. Skolēniem ir brīva piekļuve bibliotēkai, atpūtas istabām, veļas mazgātavām un sporta zālei.

Wi-Fi - visā skolā un pansionā.

Mūsu skolas pansions ir izvietots trīs stāvos, un tajās ir mājīgas istabiņas pa 2 līdz 3 skolēniem katrā. Katra istaba ir aprīkota ar ērtām gultām, atsevišķu darba galdu un nelielu skapīti dokumentiem un mācību palīglīdzekļiem, ietilpīgu drēbju skapi personīgajam apģērbam un citām personīgajām mantām, koplietošanas vannas istabu ar dušas kabīni un individuālu skapīti personīgās higiēnas lietām un līdzekļiem.

3. Atbalstoša un rūpīga darbinieku komanda

Mūsu profesionālā un labi sagatavotā darbinieku komanda skolas pansionā gan darba dienās, gan nedēļas nogales laikā nodrošinās, lai visi tā iemītnieki saņemtu nepieciešamo atbalstu un aprūpi. EIS un pansiona darbinieki ir eksperti savā jomā, tie ir profesionāli sagatavoti darbam, kuru uzņēmušies. Viņi palīdz sniegt atbalstu un iedvesmu, kas katram skolēnam nepieciešams, lai attīstītos un iegūtu lielāku pārliecību par sevi.

”comfortable

4. Lieliska pieredze un draudzība mūža garumā

EIS skola-pansions piesaista skolēnus no visas pasaules, kā arī no Latvijas skolām. Multikulturāla vide palīdz skolēniem saprast un novērtēt dažādas kultūras un perspektīvas, kā arī novērtēt cik mēs esam daudzveidīgi. Draudzības, kas šeit reiz izveidojušās, turpinās ne tikai skolas laikā, bet arī nākotnē. Pieredze, kas iegūta šeit, palīdzēs mūsu audzēkņiem kļūt par gādīgiem un komunikabliem jauniešiem, kuri ar savu klātbūtni un personību bagātinās mūsu nākotnes pasauli.

”exupery

5. Labi aprīkota un droša vide: laboratorijas, klases, skolas telpas

Mūsu vidusskolas ēka 2021. gadā pievienojās jau esošajam EIS skolu kompleksam. Tajā ir moderns tehniskais aprīkojums, fizikas, ķīmijas un bioloģijas laboratorijas, modernas datortehnikas un robotikas klases un DT laboratorija. Modernās tehnoloģijas ir integrētas Ekziperī Starptautiskās skolas ikdienas dzīvē - 3D printeri, VR-zona, 3D-monitori, iMac-klase, Windows-klase, interaktīvās tāfeles, visu, kas nepieciešams digitālo produktu radīšanai, to visu nodrošina mūsu skola un tās augstie tehnoloģiskie standarti.

”modern

6. Ikdienas maltītes un kopā būšanas prieks

EIS mēs rūpējamies par visiem mūsu kopienas locekļiem. Veselīga pārtika ir svarīga mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa. Katru dienu skolēniem tiek nodrošinātas brokastis un pusdienas, kurās tiem tiek piedāvātas zupas, otrais ēdiens un salāti, ko uz vietas gatavo vietējais godalgotais restorāns “36.Līnija”. Skolas starpbrīžu laikā audzēkņi tiek nodrošināti ar vieglām veselīgām uzkodām un augļiem.

Vakara ēdienreižu laikā mūsu pansiona ģimene - skolēni un tā darbinieki sanāk kopā uz kopīgām vakariņām. Tā ir iespēja skolēniem pavadīt laiku ar saviem vienaudžiem, iepazīties ar citiem, uzzināt par dienas laikā piedzīvoto, atbalstīt citam citu, dalīties ar interesantiem notikumiem un stāstiem, priecāties un atpūsties kopā.

”meals

7. Pēcskolas aktivitātes un sporta nodarbības

Ārpusstundu pasākumi EIS ir paredzēti, lai paplašinātu mūsu audzēkņu redzesloku un papildinātu viņu zināšanas. Skola piedāvā izvēlēties gandrīz 40 dažādas ASA aktivitātes tādās jomās kā: STEAM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija, māksla un matemātika), digitālā literatūra, sports un tēlotājmāksla. Ir arī vairāki ASA klubi, kas paredzēti individuālo prasmju attīstībai, piemēram, “Debašu klubs”, kas attīsta un pilnveido runas mākslu, kā arī tādi, kas palīdz skolēniem paplašināt savas akadēmiskās spējas – apgūt jaunas valodas vai apmeklēt papildu nodarbības tajās mācību priekšmetu jomās, kuras jūs interesē visvairāk, piemēram, ķīmijā vai matemātikā.

EIS skolas-pansiona skolēni ir laipni aicināti vakaros un nedēļas nogalēs izmantot sporta nodarbības un citas fiziskās aktivitātes, kuras nodrošina skolas sporta zāle ar tās bagāto ekipējumu.

”afterschool

Vairāk informācijas par Ekziperī pansiju var iegūt Internāta rokasgrāmatā.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni + 371 266 22 777 vai rakstiet uz e-pastu: admissions@exupery.lv.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai