”eis

Pilnas pansijas skola

Welcome to
the EIS
Boarding Community

Starptautiskā vidusskola "Ekziperī" atrodas ļoti izdevīgā vietā - 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas un Jūrmalas un tikai 10 minūšu attālumā no Starptautiskās Lidostas Rīga.

Skolas teritorijā ir trīs jaunas ēkas, kuru kopējā platība pārsniedz 12 000 kvadrātmetrus un atrodas uz 2,5 hektāriem zemes. Jaunā vidusskolas un internātskolas ēka, kuru projektējis slavenais latviešu arhitekts Juris Lasis, tika pabeigta 2020. gadā un pirmos skolēnus uzņems jau 2021. gada septembrī.

Skolēni varēs izmantot visas skolas ērtās priekšrocības, dzīvot draudzīgā atmosfēra, kas ir gan akadēmiska, gan tajā pašā laikā atstāj vietu arī šajā vecuma posmā tik ļoti nozīmīgajai izklaidei. Skolēni gūs iespējas iesaistīties dažāda veida ārpusskolas aktivitātēs, ceļot un arī saņemt atbalstu un rūpes no profesionālajiem internātskolas darbiniekiem.

”mūsu
Par Latviju

Kad jaunieši kļūst neatkarīgāki, viņi iemācās uzņemties atbildību par sevi. Dzīve internātskolā bieži ir pirmais solis viņu neatkarības pieredzes attīstīšanā. Mūsu ģimeniskā atmosfēra ir veidota tā, lai ļautu jaunākajiem skolēniem ātrāk iedzīvoties, bet jau pieredzējušākie skolēni uzņemtos atbildību par sevi un arī ar tiem, kas jaunāki. Veidojam mūsu skolēniem tādu atmosfēru, lai viņi justos kā mājās, atrodoties diezgan tālu prom no savām ģimenēm, dodot iespēju justies novērtētiem un mīlētiem ērtā un pozitīvi noskaņotā vidē.

Mūsu augsti kvalificētie darbinieki ikdienu sniegs nepieciešamo atbalstu un aprūpi visiem skolas audzēkņiem. Internātskolas telpas ir izvietotas trīs stāvos ar 2-3 vietīgām istabiņām, kurās audzēkņi jutīsies tā, it kā viņi nakšņotu kopā ar draugiem. Labierīcības pieejamas katrā istabiņā un lielās upūtas telpas un viesistabas, kā arī virtuves telpas radīs papildus komfortu un mājas sajūtu.

Kā jau ierasts daudzās mājās, virtuve un viesistaba ir mājas sirds - mūsu trīs kopējās viesistabas ir aprīkotas ar mājīgām virtuvēm un tās kļūs par iemīļotām atpūtas vietām mūsu internātskolas audzēķņiem. Laikā, kad skolēni nav aizņemti ar mājasdarbiem, viņiem ir iespēja izvēlēties dažādas vakara aktivitātes, sākot no kino apmeklējuma līdz dažādiem sporta pasākumiem.

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni + 371 266 22 777 vai rakstiet uz e-pastu: admissions@exupery.lv.

6 iemesli, kāpēc izvēlēties Ekziperī internātskolu

1. Globāla atmosfēra
Neatkarīgi no tā, cik liela ir mūsu pasaule, tā ar katru dienu kļūst mazāka. Mūsu skolēni ir globālās pasaules pilsoņi, un viņiem ir jāpielāgojas pasaulei, kurā viņi dzīvos. EIS nodrošina globālu un daudzveidīgu vidi vēl pirms iestāšanās universitātē. Skolēnu un skolotāju sastāvs no visas pasaules palīdzēs ne tikai izprast citas kultūras, bet arī iegūt līderības prasmes.

2. Rūpīgi skolotāji un atbalsta personāls
Mūsu darbinieki veido attiecības, kas vērstas uz ģimenes labklājības nodrošināšanu un visu diennakti sniedz atbalstu un palīdzību. Internātskolas personālam palīdz skolas skolotāji, kas vakaros un arī nedēļas nogalēs ir kopā ar skolēniem.

3. Neatkarība
Dzīve ārpus mājām ir izaicinājums, taču EIS dod iespēju skolēniem jau pamatskolas beigās un vidusskolas laikā izjust neatkarību un iemācīties atbildību. Spēja plānot savu laiku, motivēt sevi, sakārtot telpu ap sevi, gatavot ēst, iegūt draugus - šīs ir prasmes, kas nepieciešamas topošajam studentam.

4. Labiekārtota un droša vide: laboratorijas, klases, dzīvojamās istabiņas
Visas modernās tehnoloģijas ir integrētas EIS ikdienas dzīvē, lai radītu dažādus digitālos produktus - 3D printeri, VR zonas, 3D monitori, iMac klases un Windows klases telpas, interaktīvās tāfeles uc.

5. Nopietna pieeja mācībām, bez papildus traucēkļiem
Nopietna pieeja mācībām ir daļa no pieaugšanas un labi sagatavo jauniešu studijām augstskolās. Uzturēšanās EIS internātskolā nodrošina pareizu mācību un izklaides līdzsvaru. Internātskola dod bērniem iespēju saņemt skolotāju un pasniedzēju atbalstu arī ārpus stundu laika, bet mēs saprotam atpūtas un izklaides nozīmi, tāpēc skolas skolotāji vada arī vakara programmas aktivitātes.

6. Draudzība mūža garumā
Internātskolas izglītībā ir daudz pozitīvu aspektu, taču visbiežāk audzēkņi atceras cilvēkus, ar kuriem viņi satikušies un dzīvojuši kopā šajā laika posmā. Internātskola ir lieliska vieta līdzīgi domājošiem, ļoti motivētiem jauniešiem ar līdzīgiem mērķiem un ambīcijām. Šīs īpašības ļauj skolēniem izveidot spēcīgas saites ar klasesbiedriem un šī draudzība bieži ilgst mūža garumā.

Pieteikties tagad

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni + 371 266 22 777 vai rakstiet uz e-pastu: admissions@exupery.lv.

Pierakstīties jaunumu vēstkopai