Skolēna dzīve

Skolēnu atbalsts
Nataļja Lugoveca

Skolas psihologs sniedz individuālas konsultācijas kā skolēniem, tā arī vecākiem. Tikšanos varat pieteikt jebkurā laikā, ja Jums ir jautājumi par bērna sadzīvi un mācībām skolā. Konsultācijas var būt par šādām tēmām – grūtības mācībās, attiecības klasē, attiecības ar vecākiem, bērna pašregulācija un pašattīstība. Konsultācijām jāreģistrējas iepriekš. Lūdzu, izmantojiet šo tiešsaiti. Pieņemšanas laiki pirmdienās un otrdienās sākas plkst. 8:15; ceturtdienās - plkst. 8:30.

Skolas psihologs tāpat arī strādā ar bērniem grupās un individuāli, no pamatskolas līdz vidusskolai, piedalās individuālo izglītības plānu veidošanā skolēniem.

Skolēnu interešu pulciņi
Hip-Hops

Mūsu hip-hop nodarbības ļauj realizēt sapni par moderno deju un dejošanu. Tas palīdz viņiem būt pārliecinātākiem un atvērtākiem pret citiem žanriem un kultūrām.

SKOLAS AVĪZE
Skolas projekti

Plastmasas atkritumu vākšanas projekts

Atkritumi un plastmasa ir viens no lielākajiem draudiem apkārtējai videi. Par laimi, ikviens no mums var palīdzēt atbrīvoties no šī stresa dabai. Mēs ar prieku paziņojam, ka drīz uzsāksim mūsu plastikāta atkritumu, tādu kā - pudeles, plastikāta salmiņi, glāzes, šķivji, vākšanas projektu. Kad konteineris būs piepildīts ar plastikāta atkritumiem, mūsu vasaras skolas Ekziperī dalībnieki izmantos šo plastikātu oriģinālas instalācijas izveidošanai. Pievienojieties mums Planētas glābšanā!

Rūpes par klaiņojošiem dzīvniekiem

Filantropija ir globāli apzinīgu pilsoņu stūrakmens. Mūsu 7. klases skolēni, kuru vada skolotāja Chloe Rickard un skolotājs Rex Summa, nesen uzsāka sadarbību ar Cat Care Community - organizāciju, kas rada un uzstāda patversmes Rīgas ielās dzīvojošajiem kaķiem.

Atkritumu kompostēšanas projekts

Interesanti, kas ir “vermicomposting”? Tāpat bija ar skolēniem! Skolēni noskaidroja - Vermicomposting ir saistīts ar sliekām, lai kompostētu pārtikas atkritumus, kas veido apmēram 1/3 no mūsu sadzīves atkritumiem. Artūrs Jansons, homo ecos vadītājs, atveda īpašu slieku, Kalifornijas sarkano tārpu paveidu, lai palīdzētu skolniekiem izglītoties un uzsākt viņu klases kompostēšanas projektu.

Ceļojums senatnē

Antropoloģijas klase šajā nedēļā apguva arheoloģiskās metodes un pēc tam sāka tās izmantot praksē kopā ar skolotāju Drew Rickard. Izrakumu laikā viņi atrada vairākus interesantus artefaktus!

Vizuālā apmācība

Viens no EIS pamatprincipiem ir stingra ticība vizuālajai apmācībai. Ņemot vērā šo filozofiju, EIS ir pieejami informatīvie dēļi, uz kuriem skolēni var parādīt savus darbus no projektiem, prezentācijām un ekskursijām. Šie dēļi veido dinamiskus, pārdomātus galaproduktus, lai iedvesmotu ikvienu izglītojamo, kas iet tiem garām!

Kā pareizi iestādīt koku?

Izglītība - process, kura efektivitāti būtiski ietekmē tādi faktori kā laiks, uzmanība un rūpes. Nesen 1.klases skolēni EIS teritorijā iestādīja kokus, kas jau tuvākajos gados kļūs par to izaugsmes spoguli - bērni augs līdzi saviem kokiem. Tie kļūs par iedvesmas avotu skolas audzēkņiem, apgūstot mūsu planētas ekoloģiju. Koki dod mums skābekli, kalpo par mājām dažādiem dzīvniekiem, savā lapotnes ēnā paslēps no tveices, un būtībā ir bioloģiski nekaitīgs un atjaunojam resurss. Sākums lielajai draudzībai mūsu skolēnu un jauno kociņu starpā ir ieguldīts!

Ceļojumi

4.klasē: York 2019

Projektā “Kur mēs esam vietā un laikā” ietvaros, mēs apmeklējām Jorku, Apvienotajā Karalistē. Mēs pētījām, kā iepriekšējās civilizācijas ir ietekmējušas mūsdienu sabiedrību, galveno uzmanību pievēršot sistēmām un tehnoloģijām, kuras tās izgudroja. Mūsu izvēle krita uz Jorku, jo tajā joprojām ir saglabājusies romiešu, vikingu un viduslaiku civilizācijas ietekme.
Mēs apmeklējām Jorkšīras Aviācijas muzeju, lai izpētītu aeronavigācijas attīstību, Jorvika vikingu centru - lai aplūkotu dzīvi Jorkā Vikingu periodā, un visbeidzot Jorkšīras muzeju, lai iepazītos ar romiešu un viduslaiku periodiem. Skolēni patiešām izbaudīja šo jauno pieredzi un komunikācijas iespējas ar citiem cilvēkiem, kas deva tiem papildus iespēju attīstīt savas angļu valodas zināšanas. Sava ceļojuma beigās, skolēni devās uz vietējo ķīniešu restorānu. Viņi patstāvīgi komunicēja ar personālu un pasūtīja savas maltītes.

Austrālija

EIS 6. un 7. klases skolēni devās uz Austrāliju! Mūsu audzekņiem bija ļoti plaša programma, sākot no nakšņošanas akvārijā līdz vietējo skolu apmeklējumiem. Un, protams, viņiem arī bija vairākas tikšanās ar Austrālijas slavenākajiem iemītniekiem: ķenguriem, haizivīm un daudziem citiem!

Minhene

Mūsu skolas 2., 3. un 4.klašu audzēkņu brauciens uz Minheni, Vācijā, kļuva par unikālu iespēju tuvāk iepazīties ar vienu no dinamiskākajām un radošākajām nācijām Eiropā.
Brauciena dalībnieki BMW muzejā iepazinās ar šī industriālā milža izveidošanas vēsturi, uzzināja daudz jauna par tā darbības un attīstības posmiem mūsdienās.
Bavārijas galvaspilsētā mūsu bērni apmeklēja tehnikas šedevru un dabas zinību muzeju “Deutsches Museum”, kurā ir iespēja nolaisties šahtā un iegūt elektrību ar Dinamo mašīnas palīdzību, pabūt kosmiskajā raķetē un sarežģītu formulu starpā atrast ķīmisko reakciju patieso krāšņumu, sajust lepnumu par cilvēces izgudrojumiem un izprast Pasaules evolūcijas procesus. Skolas audzēkņi bija pārsteigti par izstādē redzētajām jaunākajām tehnoloģijām, kā arī pagātnes inženieru atjautību un izgudrošanas spējām.
Bērni paviesojās arī Jūras dzīves akvārijā un Planetārijā.

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs

Lai izpētītu māju koncepciju un veidus, kā tās ir veicinājušas mūsu kultūras un identitātes izjūtu, 1. un 2. klase apmeklēja Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju.

Labdarība

Rīgas Balle 2019

Labdarības pasākums Rīgas Balle 2019, kas notika pilsētas slavenajā Melngalvju namā, bija viens no visu gadu žilbinošākajiem un neticamākajiem notikumiem. EIS ar prieku atbalsta šādus vēsturiskus, kulturāli bagātus svētkus, un lepojas ar savu audzekņu iesaistīšanos vakara deju pasākumā.

Labdarības akcija "Exupery deserts"

Ar prieku paziņojam, ka mūsu labdarības akcija “Exupery deserts”, kurā bez mūsu skolas piedalījās arī Baltcom radio labdarības programma “Zaļā lampa”, portāls Ziedot.lv, kā arī Rīgas un Jūrmalas labākie restorāni, savāca 4 090 eiro Markusam Bērziņam! Tas ir fantastisks rezultāts! Markusam Bērziņam, kurš ir no Valmieras, ir bērnu cerebrālā trieka, un steidzami bija nepieciešama mūsu palīdzība, lai viņš pabeigtu rehabilitācijas kursu un sāktu staigāt!

Apmeklēts sociālās aprūpes centrs “Liepa”

2017. gada 28. aprīlī EIS studenti apmeklēja sociālās aprūpes centru “Liepa”. Šī pasākuma mērķis bija palielināt sociālo izpratni un veicināt dialogu starp dažādām vecuma un sociālajām grupām, dalīties un rūpēties, mācīties cieņu pret vecāka gadagājuma cilvēkiem un gūt izpratni par dažādām dzīves problēmām.

Vēlākā ierašanās skolā (rītos):
autobuss
Agrākā izbraukšana no skolas (pēcpusdienās):
Pierakstīties jaunumu vēstkopai