”ekziperī

Pirmsskola

2,5 – 6 gadi
4–reizēja ēdināšan
Bērnudārza darba laiks
07:00 — 19:00
Mācību programmas apguve angļu un franču valodā
Pirmsskolas programma

1. Mūsu pieeja valodām: angļu un franču valodas apguve bērnudārzā

Mūsu visaptverošā valodas programma ir veidota tā, lai studenti varētu mācīties gan angļu, gan franču valodu, vienlaikus apgūstot un uzturot arī savu dzimto valodu.

Bērnudārza grupiņās mācības tiek apgūtas divās valodās – franču un angļu, bet jau sākumskolā notiek vienmērīga pāreja uz angļu valodu kā pamatmācību valodu, jo, lai sasniegtu labu valodas prasmes līmeni vidusskolā ir nepieciešams ilgs laiks. Sākumskolā franču valoda tiek piedāvāta kā papildus valoda un arī interešu izglītības programmā. Tādējādi, bērni bērnudārzā iegūst pamatzināšanas franču valodā, bet nākotnē viņiem ir iespēja iegūt padziļinātākas valodas zināšanas.

2. Tipiska diena EIS bērnudārzā

Mūsu durvis tiek atvērtas pulksten 8:30 un brokastis tiek pasniegtas no plkst. 9:00 līdz 9:30. Bērnus var izņemt no plkst. 17:15 līdz 17: 30.

Nodarbības aplī

Apļa nodarbību laikā bērni un skolotāji pārrunā ikdienas aktualitātes, lasa grāmatas, stāsta savus stāstus. Pēc šādām apļveida nodarbībām bērni uzdod jautājumus, kas radušies aktivitāšu ietvaros.

Pašizvēlēta mācīšanās

Šī ir lieliska iespēja katram bērnam izvēlēties sev interesējošas tēmas mācībām. Skolotājs rūpīgi izveido mācību centrus ar materiāliem, kas veicina bērna zinātkāri un bērns pats piemeklē sev atbilstošāko materiālu izmantošanas veidu.

Nodarbības brīvā dabā

Bērni daļu dienas pavada brīvā dabā, kur ar dažādu spēļu elementiem bagātina savu mācību procesu.

Lasīšanas un atpūtas laiks

Jaunākie skolēni klausās pasakas un dienas laikā atpūšas omulīgās guļamistabās, kas palīdz atgūties, lai turpinātu dienas gaitas.

Matemātika un valodas

Matemātikas un lasīšanas nodarbības ir paredzētas, lai attīstītu iemaņas, kas būs nepieciešamas uzsākot skolas gaitas.

Pašizpausmes māksla

Šī ir iespēja bērniem izpausties, izmantojot dažādas mākslinieciskās metodes. Viņi var gleznot, veidot, zīmēt, spēlēties ar faktūrām. Mācīšanās radīt un saprast mākslu ir svarīgs līdzeklis dažādu komunikācijas veidu izpratnei.

”draudzīga

Speciālie priekšmeti

Bērniem tiek piedāvātas dejas, sports un mūzika, lai attīstītu motoriku un ritmu.

Dzimtās valodas stundas

Svešvalodas var tikt apgūtas tikai pamatojoties uz spēcīgām dzimtās valodas zināšanām. Bērnudārzā tiek atbalstītas bērnu dzimtās valodas, un bērni tiek īpaši motivēti savstarpēji sazināties savā dzimtajā valodā, tāpat arī rekomendējam mūsu vecākiem lasīt kopā ar bērniem un sazināties tieši dzimtajā valodā.

Interešu izglītība

Saviem skolēniem piedāvājam dažādas skolas telpās.

Pieteikties tagad

Mēs ar prieku Jums privāti izrādīsim mūsu skolas telpas!

Būsim pagodināti atbildēt uz Jūsu jautājumiem pa tālruni + 371 266 22 777 vai e-pastu: admissions@exupery.lv.

Pieteikties tagad
Pierakstīties jaunumu vēstkopai