...

SKOLA

SĀKUMSKOLA

Ekziperī sākumskola ir vieta, kur bērni caur daudzām, uz rotaļām balstītām aktivitātēm un kvalitatīvu mācību saturu, var izbaudīt savu bērnību. Uz izzināšanas koncepcijām balstītas pieejas ļauj mūsu skolēniem sasniegt augstus rezultātus un izbaudīt mācību un mācīšanās procesu. Ekziperī skolas audzēkņi aug šajā starptautiski domājošajā vidē, zinot ka viņi ir vērtīgi un novērtēti.
Kristine Atrens
Ekziperī sākumskolas vadītāja, PYP koordinatore
Sākumskolas programma (1. - 5. klase)
Skolēni attīsta un īsteno savas aizraušanās, lai gūtu panākumus un veicinātu pozitīvu globālo nākotni. Ekziperī sākumskolā tas atspoguļojas mūsu skolēnu, darbinieku un mācību programmās, kas izaicina un iedvesmo mūsu audzēkņus izpētīt, atklāt un tālāk attīstīties. Kopš 2019. gada EIS ir atļauts īstenot IB pamatskolas mācību programmu. Skolas mācību programma apvieno IB PYP (International Baccalaureate Primary Years Programme) un Kembridžas pamatizglītības programmas, lai pārliecinātos, ka mūsu spēcīgā akadēmiskā mācību programma tiek balstīta uz izzināšanas koncepcijām balstītu pieeju. Mūsu mērķis ir sākumskolas audzēkņos radīt vēlmi katru dienu nākt uz skolu un mācīties ar aizrautību. Ekziperī Starptautiskajā Skolā skolēni attīsta savas zināšanas, prasmes un izpratni, kas būs nepieciešamas, lai sagatavotu viņus mācīšanās procesam visas dzīves garumā.

EIS skolēnos tiek attīstīta spēja patstāvīgi domāt, uzdot izzinošus jautājumus, izteikt savu viedokli un vienlaikus izrādīt cieņu pret apkārtējo viedokli. Ekziperī Starptautiskā Skola arī balstās un uzsver radošo, sociālo un fizisko jomu nozīmi mācību procesā. Skola ar skaidru mērķi vēlas attīstīt bērnu sociālās un emocionālās prasmes, lai viņi droši varētu orientēties apkārtējā vidē.
Lai uzzinātu vairāk, noskatieties videoklipu
IB PRIMARY YEARS PROGRAMME
IB Primary Years Programme ir mācību programma skolēniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem. Tādi mācību priekšmeti, kā matemātika, angļu valoda, zinātne, māksla, IT, valodas un sociālās zinības, šajā programmā ir iekļautas to autentiskajā veidolā katrai programmas daļai saglabājot tās sākotnējos standartus. Rezultāts ir saistošs un autentisks mācīšanās process, kas ir piemērots audzēkņiem ar jebkuru sagatavotības pakāpi.

Lai iegūtu papildinformāciju par IB un tās programmām, esat laipni aicināti apmeklēt vietni http://www.ibo.org.
JAUTĀJUMI UN ATBILDES
Sākumskola
PAMATSKOLA
Pamatskolas programma (6. - 9. klase)
Pamatskolā mēs izmantojam Cambridge IGCSE mācību programmas ietvaru. IGCSE ir pasaulē populārākā starptautiskā izglītības programma 14–16 gadus veciem jauniešiem, kas tiek izmantota vairāk nekā 160 valstīs. Tā ir saturiski bagāta programma, kas izstrādāta, lai sagatavotu skolēnus tālākām studijām neatkarīgi no viņu atrašanās vietas pasaulē. Programma iepazīstina skolēnus ar vairākām savstarpēji saistītām mācību disciplīnām, sagatavojot viņus vidusskolai.
Pamatskolas noslēgumā, lai pabeigtu 9. klasi, skolēni pilda piecus IGCSE eksāmenus galvenajos priekšmetos – globālās perspektīvas, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, kombinētā zinātne, angļu valoda un otrā svešvaloda vai angļu literatūra un matemātika. Nokārtojot šos eksāmenus skolēni iegūst Starptautisko vispārējās pamatskolas izglītības sertifikātu (IGCSE) un arī formāli tiek atzīti kā ieguvuši pamatskolas izglītību Latvijā. Tādējādi mūsu audzēkņi iegūst izglītību ko formāli atzīst mācību iestādes gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.

Godinot latviešu valodu kā vērtību mūsu valstī, un lai izpildītu starptautiskās skolas akreditācijas prasības Latvijā, visi EIS skolēni apgūst latviešu valodu un kultūru priekšmetā ar nosaukumu “Latvijas mācība.” Kurss tika izstrādāts Ekziperī Starptautiskajā skolā atbilstoši valsts normatīvajiem aktiem, un tajā ietverta Latvijas kultūras, vēstures, ģeogrāfijas un latviešu valodas apguve.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu skolotāju un apmeklējiet IGCSE mājaslapu. Mācību programmas pamata priekšmetus iespējams atrast šeit: Pamatskolas mācību plāni.
Lai uzzinātu vairāk, noskatieties videoklipu:
VIDUSSKOLA
10. - 12. KLASE
Lai uzzinātu vairāk par EIS vidusskolu, aicinām apmeklēt šo tiešsaiti: https://exupery.lv/lv/high-school
ekziperī vidusskolas ķīmijas kabinets
Mūsu pansija
2021. gada rudenī mēs atklājām jauno un īpaši būvēto jaunās skolas ēku, kas piedāvā vairāk nekā 5000 m² papildu telpas, tostarp specializētas laboratorijas telpas, daudzfunkcionālās klases, mācību laboratorijas un koplietošanas telpas komandas darbam. Mūsu pansijas telpas tika veidotas tā, lai apmierinātu visas dzīves vajadzības ārpus mājām.

Ekziperī pansionā ir iekārtotas ērtas, mājīgas istabiņas 2 līdz 3 skolēniem katrā. Kopumā dzīvojamajās telpas var izmitināt līdz pat 90 skolēniem, vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Skolā-pansionā ir pieejamas tādas iespējas, kā pilna laika dzīvošana uz vietas vai uzturēšanās skolā 5 darba dienas.
Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums pa tālruni + 371 266 22 777 vai rakstiet uz e-pastu: admissions@exupery.lv.
Pierakstīties jaunumu vēstkopai
facebook ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola
instagram ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola
youtube ikoniņa ekziperī starptautiskā vidusskola